Duszpasterze - obecnie pracujący

  • ks. Proboszcz Piotr Gruba

    proboszcz - od 1 lipca 2010 r.

    Data ur.: 7 marca 1966 r.

    Data święceń: 6 czerwca 1992 r.

    Inne funkcje


    Dziekan dekanatu Kielno

  • ks. Czesław Jakusz-Gostomski

    Proboszcz senior - od 26 sierpnia 1981 r.

    Data ur.: 12 listopada 1935 r.

    Data święceń: 12 lipca 1959 r.


  • ks. Łukasz Szymanowski

    REZYDENT - od 1 lipca 2015 r.

    Data ur.: 1 czerwca 1990 r.

    Data święceń: 23 maja 2015 r.


  • ks. Sebastian Reszke

    wikariusz - od 1 lipca 2020 r.

    Data ur.: 16 stycznia 1979 r.

    Data święceń: 21 czerwca 2003 r.


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
159 0.084141969680786