Ministranci

 

Dyżury w tygodniu

 

Poranne służenie – godz. 7.00

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Żyliński Paweł

Walkiewicz Karol

Serafin Jakub

Blok Jakub

Bork Konrad

 

Brzujszczak Błażej

Gadziński Jan

Niziołek Maciej

Kąkol Kacper

Mikołaj Walk

Jesiołowski Bartosz

Bork Konrad

Mikołaj Walk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czwartek

Piątek

Sobota

Hoppa Michał

Hopa Bartosz

Bławat Szymon

Jażdżewski Dominik

Rohde Bartosz

Miąskowski Maciej

Rompczyk Szymon

Jażdżewski Krzysztof

Piask Wiktor

Pospieszny Joachim

Zawadzki Łukasz

Szumlas Robert

 

Szymczak Maciej

Krauze Damian

Dargacz Alan

Dargacz Dawid

Kreft Mateusz

 

 

 

 

Służenie wieczorne – godz 18.00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Hoppa Michał

Hoppa Bartosz

Kąkol Kacper

Szumlas Robert

Szymon Bławat

Jażdżewski Dominik

Rohde Bartosz

Miąskowski Maciej

Brzujszczak Błażej

Żyliński Paweł

Walkiewicz Karol

Piask Wiktor

Zawadzki Łukasz

Niziołek Maciej

 

 

Czwartek

Piątek

Sobota

Gadziński Jan

Żyliński Wiktor

Żyliński Paweł

Piankowski Krzysztof

Szymczak Maciej

Piankowski Krzysztof

Krauze Damian

Jesiołowski Bartosz

Blok Jakub

Dargacz Dawid

Jażdżewski Krzysztof

Rompczyk Szymon

Kreft Łukasz

 

Brzujszczak Jakub

Gadziński Jan

 

 

 

 

 

Niedziela – 14 października 2018r.

 

7.00

9.00

10.30

1. Brzeski Bartłomiej

1. Gadziński Jan

1. Rohde Bartosz

2. Hoppa Bartosz

3. Hoppa Michał

4. Krauza Damian

5. Kwiatkowski Łukasz

6. Piankowski Krzysztof

7. Szumlas Robetr

2. Brzujszczak Błażej

3. Brzujszczak Jakub

4. Kreft Łukasz

5. Kreft Mateusz

6. Lawrenc Karol

7. Walkiewicz Karol

2. Bławat Szymon

3. Jażdżewski Krzysztof

4. Miąskowski Maciej

5. Pospieszny Cyprian

6. Pospieszny Joachim

7. Rohde Sebastian

 

 

 

 

12.00

15.00

19.00

1. Blok Jakub

1. Bork Konrad

1. Żyliński Wiktor

2. Jażdżewski Dominik

3. Jesiołowski Bartosz

4. Rompczyk Szymon

5. Zawadzki Łukasz

6. Płudowski Piotr

7. Walk Mikołaj

2. Dargacz Alan

3. Dargacz Dawid

4. Dybowski Jan

5. Fopke Mateusz

6. Szymczak Maciej

7. Piask Wiktor

2. Kąkol Kacper

3. Niziołek Maciej

4. Rówczyński Robert

5. Semenowicz Eryk

6. Serafin Jakub

7. Żyliński Paweł

8. Witkowski Tymon

 

 

 

 

 

Niedziela – 21 października 2018r.

 

7.00

9.00

10.30

1. Żyliński Wiktor

1. Brzeski Bartłomiej

1. Gadziński Jan

2. Kąkol Kacper

3. Niziołek Maciej

4. Rówczyński Robert

5. Semenowicz Eryk

6. Serafin Jakub

7. Żyliński Paweł

8. Witkowski Tymon

 

2. Hoppa Bartosz

3. Hoppa Michał

4. Krauza Damian

5. Kwiatkowski Łukasz

6. Piankowski Krzysztof

7. Szumlas Robetr

2. Brzujszczak Błażej

3. Brzujszczak Jakub

4. Kreft Łukasz

5. Kreft Mateusz

6. Lawrenc Karol

7. Walkiewicz Karol

 

 

 

12.00

15.00

19.00

1. Rohde Bartosz

1. Blok Jakub

1. Bork Konrad

2. Bławat Szymon

3. Jażdżewski Krzysztof

4. Miąskowski Maciej

5. Pospieszny Cyprian

6. Pospieszny Joachim

7. Rohde Sebastian

 

2. Jażdżewski Dominik

3. Jesiołowski Bartosz

4. Rompczyk Szymon

5. Zawadzki Łukasz

6. Płudowski Piotr

7. Walk Mikołaj

2. Dargacz Alan

3. Dargacz Dawid

4. Dybowski Jan

5. Fopke Mateusz

6. Szymczak Maciej

7. Piask Wiktor

 

 

 

 

Niedziela – 28 października 2018r.

 

7.00

9.00

10.30

1. Bork Konrad

1. Żyliński Wiktor

1. Brzeski Bartłomiej

2. Dargacz Alan

3. Dargacz Dawid

4. Dybowski Jan

5. Fopke Mateusz

6. Szymczak Maciej

7. Piask Wiktor

2. Kąkol Kacper

3. Niziołek Maciej

4. Rówczyński Robert

5. Semenowicz Eryk

6. Serafin Jakub

7. Żyliński Paweł

8. Witkowski Tymon

 

2. Hoppa Bartosz

3. Hoppa Michał

4. Krauza Damian

5. Kwiatkowski Łukasz

6. Piankowski Krzysztof

7. Szumlas Robetr

 



 

12.00

15.00

19.00

1. Gadziński Jan

1. Rohde Bartosz

1. Blok Jakub

2. Brzujszczak Błażej

3. Brzujszczak Jakub

4. Kreft Łukasz

5. Kreft Mateusz

6. Lawrenc Karol

7. Walkiewicz Karol

2. Bławat Szymon

3. Jażdżewski Krzysztof

4. Miąskowski Maciej

5. Pospieszny Cyprian

6. Pospieszny Joachim

7. Rohde Sebastian

 

2. Jażdżewski Dominik

3. Jesiołowski Bartosz

4. Rompczyk Szymon

5. Zawadzki Łukasz

6. Płudowski Piotr

7. Walk Mikołaj

 



 

 

Niedziela – 04 listopada 2018r.

 

7.00

9.00

10.30

1. Blok Jakub

1. Bork Konrad

1. Żyliński Wiktor

2. Jażdżewski Dominik

3. Jesiołowski Bartosz

4. Rompczyk Szymon

5. Zawadzki Łukasz

6. Płudowski Piotr

7. Walk Mikołaj

2. Dargacz Alan

3. Dargacz Dawid

4. Dybowski Jan

5. Fopke Mateusz

6. Szymczak Maciej

7. Piask Wiktor

2. Kąkol Kacper

3. Niziołek Maciej

4. Rówczyński Robert

5. Semenowicz Eryk

6. Serafin Jakub

7. Żyliński Paweł

8. Witkowski Tymon

 

 



 

12.00

15.00

19.00

1. Brzeski Bartłomiej

1. Gadziński Jan

1. Rohde Bartosz

2. Hoppa Bartosz

3. Hoppa Michał

4. Krauza Damian

5. Kwiatkowski Łukasz

6. Piankowski Krzysztof

7. Szumlas Robetr

2. Brzujszczak Błażej

3. Brzujszczak Jakub

4. Kreft Łukasz

5. Kreft Mateusz

6. Lawrenc Karol

7. Walkiewicz Karol

2. Bławat Szymon

3. Jażdżewski Krzysztof

4. Miąskowski Maciej

5. Pospieszny Cyprian

6. Pospieszny Joachim

7. Rohde Sebastian

 

 

 

 

 

Niedziela – 11 listopada 2018

 

7.00

9.00

10.30

1. Rohde Bartosz

1. Blok Jakub

1. Bork Konrad

2. Bławat Szymon

3. Jażdżewski Krzysztof

4. Miąskowski Maciej

5. Pospieszny Cyprian

6. Pospieszny Joachim

7. Rohde Sebastian

 

2. Jażdżewski Dominik

3. Jesiołowski Bartosz

4. Rompczyk Szymon

5. Zawadzki Łukasz

6. Płudowski Piotr

7. Walk Mikołaj

2. Dargacz Alan

3. Dargacz Dawid

4. Dybowski Jan

5. Fopke Mateusz

6. Szymczak Maciej

7. Piask Wiktor

 



 

12.00

15.00

19.00

1. Żyliński Wiktor

1. Brzeski Bartłomiej

1. Gadziński Jan

2. Kąkol Kacper

3. Niziołek Maciej

4. Rówczyński Robert

5. Semenowicz Eryk

6. Serafin Jakub

7. Żyliński Paweł

8. Witkowski Tymon

 

2. Hoppa Bartosz

3. Hoppa Michał

4. Krauza Damian

5. Kwiatkowski Łukasz

6. Piankowski Krzysztof

7. Szumlas Robetr

2. Brzujszczak Błażej

3. Brzujszczak Jakub

4. Kreft Łukasz

5. Kreft Mateusz

6. Lawrenc Karol

7. Walkiewicz Karol

 

 

 

 



 

Żyliński Paweł

Walkiewicz Karol

Serafin Jakub

Blok Jakub

Bork Konrad

 

Brzujszczak Błażej

Gadziński Jan

Niziołek Maciej

Kąkol Kacper

Mikołaj Walk

Jesiołowski Bartosz

Bork Konrad

Mikołaj Walk

 

 

 

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
164 0.20704483985901