Dyżury w tygodniu
Poranne służenie – godz. 7.00
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Żyliński Paweł Walkiewicz Karol Serafin Jakub Blok Jakub Bork Konrad
|
Brzujszczak Błażej Gadziński Jan Niziołek Maciej Kąkol Kacper Mikołaj Walk |
Jesiołowski Bartosz Bork Konrad Mikołaj Walk
|
Czwartek |
Piątek |
Sobota |
Hoppa Michał Hopa Bartosz Bławat Szymon Jażdżewski Dominik Rohde Bartosz Miąskowski Maciej Rompczyk Szymon Jażdżewski Krzysztof |
Piask Wiktor Pospieszny Joachim Zawadzki Łukasz Szumlas Robert
|
Szymczak Maciej Krauze Damian Dargacz Alan Dargacz Dawid Kreft Mateusz
|
Służenie wieczorne – godz 18.00
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Hoppa Michał Hoppa Bartosz Kąkol Kacper Szumlas Robert |
Szymon Bławat Jażdżewski Dominik Rohde Bartosz Miąskowski Maciej |
Brzujszczak Błażej Żyliński Paweł Walkiewicz Karol Piask Wiktor Zawadzki Łukasz Niziołek Maciej
|
Czwartek |
Piątek |
Sobota |
Gadziński Jan Żyliński Wiktor Żyliński Paweł Piankowski Krzysztof |
Szymczak Maciej Piankowski Krzysztof Krauze Damian Jesiołowski Bartosz Blok Jakub Dargacz Dawid Jażdżewski Krzysztof Rompczyk Szymon Kreft Łukasz
|
Brzujszczak Jakub Gadziński Jan
|
Niedziela – 14 października 2018r.
7.00 |
9.00 |
10.30 |
1. Brzeski Bartłomiej |
1. Gadziński Jan |
1. Rohde Bartosz |
2. Hoppa Bartosz 3. Hoppa Michał 4. Krauza Damian 5. Kwiatkowski Łukasz 6. Piankowski Krzysztof 7. Szumlas Robetr |
2. Brzujszczak Błażej 3. Brzujszczak Jakub 4. Kreft Łukasz 5. Kreft Mateusz 6. Lawrenc Karol 7. Walkiewicz Karol |
2. Bławat Szymon 3. Jażdżewski Krzysztof 4. Miąskowski Maciej 5. Pospieszny Cyprian 6. Pospieszny Joachim 7. Rohde Sebastian
|
12.00 |
15.00 |
19.00 |
1. Blok Jakub |
1. Bork Konrad |
1. Żyliński Wiktor |
2. Jażdżewski Dominik 3. Jesiołowski Bartosz 4. Rompczyk Szymon 5. Zawadzki Łukasz 6. Płudowski Piotr 7. Walk Mikołaj |
2. Dargacz Alan 3. Dargacz Dawid 4. Dybowski Jan 5. Fopke Mateusz 6. Szymczak Maciej 7. Piask Wiktor |
2. Kąkol Kacper 3. Niziołek Maciej 4. Rówczyński Robert 5. Semenowicz Eryk 6. Serafin Jakub 7. Żyliński Paweł 8. Witkowski Tymon
|
Niedziela – 21 października 2018r.
7.00 |
9.00 |
10.30 |
1. Żyliński Wiktor |
1. Brzeski Bartłomiej |
1. Gadziński Jan |
2. Kąkol Kacper 3. Niziołek Maciej 4. Rówczyński Robert 5. Semenowicz Eryk 6. Serafin Jakub 7. Żyliński Paweł 8. Witkowski Tymon
|
2. Hoppa Bartosz 3. Hoppa Michał 4. Krauza Damian 5. Kwiatkowski Łukasz 6. Piankowski Krzysztof 7. Szumlas Robetr |
2. Brzujszczak Błażej 3. Brzujszczak Jakub 4. Kreft Łukasz 5. Kreft Mateusz 6. Lawrenc Karol 7. Walkiewicz Karol |
12.00 |
15.00 |
19.00 |
1. Rohde Bartosz |
1. Blok Jakub |
1. Bork Konrad |
2. Bławat Szymon 3. Jażdżewski Krzysztof 4. Miąskowski Maciej 5. Pospieszny Cyprian 6. Pospieszny Joachim 7. Rohde Sebastian
|
2. Jażdżewski Dominik 3. Jesiołowski Bartosz 4. Rompczyk Szymon 5. Zawadzki Łukasz 6. Płudowski Piotr 7. Walk Mikołaj |
2. Dargacz Alan 3. Dargacz Dawid 4. Dybowski Jan 5. Fopke Mateusz 6. Szymczak Maciej 7. Piask Wiktor |
Niedziela – 28 października 2018r.
7.00 |
9.00 |
10.30 |
1. Bork Konrad |
1. Żyliński Wiktor |
1. Brzeski Bartłomiej |
2. Dargacz Alan 3. Dargacz Dawid 4. Dybowski Jan 5. Fopke Mateusz 6. Szymczak Maciej 7. Piask Wiktor |
2. Kąkol Kacper 3. Niziołek Maciej 4. Rówczyński Robert 5. Semenowicz Eryk 6. Serafin Jakub 7. Żyliński Paweł 8. Witkowski Tymon
|
2. Hoppa Bartosz 3. Hoppa Michał 4. Krauza Damian 5. Kwiatkowski Łukasz 6. Piankowski Krzysztof 7. Szumlas Robetr |
12.00 |
15.00 |
19.00 |
1. Gadziński Jan |
1. Rohde Bartosz |
1. Blok Jakub |
2. Brzujszczak Błażej 3. Brzujszczak Jakub 4. Kreft Łukasz 5. Kreft Mateusz 6. Lawrenc Karol 7. Walkiewicz Karol |
2. Bławat Szymon 3. Jażdżewski Krzysztof 4. Miąskowski Maciej 5. Pospieszny Cyprian 6. Pospieszny Joachim 7. Rohde Sebastian
|
2. Jażdżewski Dominik 3. Jesiołowski Bartosz 4. Rompczyk Szymon 5. Zawadzki Łukasz 6. Płudowski Piotr 7. Walk Mikołaj |
Niedziela – 04 listopada 2018r.
7.00 |
9.00 |
10.30 |
1. Blok Jakub |
1. Bork Konrad |
1. Żyliński Wiktor |
2. Jażdżewski Dominik 3. Jesiołowski Bartosz 4. Rompczyk Szymon 5. Zawadzki Łukasz 6. Płudowski Piotr 7. Walk Mikołaj |
2. Dargacz Alan 3. Dargacz Dawid 4. Dybowski Jan 5. Fopke Mateusz 6. Szymczak Maciej 7. Piask Wiktor |
2. Kąkol Kacper 3. Niziołek Maciej 4. Rówczyński Robert 5. Semenowicz Eryk 6. Serafin Jakub 7. Żyliński Paweł 8. Witkowski Tymon
|
12.00 |
15.00 |
19.00 |
1. Brzeski Bartłomiej |
1. Gadziński Jan |
1. Rohde Bartosz |
2. Hoppa Bartosz 3. Hoppa Michał 4. Krauza Damian 5. Kwiatkowski Łukasz 6. Piankowski Krzysztof 7. Szumlas Robetr |
2. Brzujszczak Błażej 3. Brzujszczak Jakub 4. Kreft Łukasz 5. Kreft Mateusz 6. Lawrenc Karol 7. Walkiewicz Karol |
2. Bławat Szymon 3. Jażdżewski Krzysztof 4. Miąskowski Maciej 5. Pospieszny Cyprian 6. Pospieszny Joachim 7. Rohde Sebastian
|
Niedziela – 11 listopada 2018
7.00 |
9.00 |
10.30 |
1. Rohde Bartosz |
1. Blok Jakub |
1. Bork Konrad |
2. Bławat Szymon 3. Jażdżewski Krzysztof 4. Miąskowski Maciej 5. Pospieszny Cyprian 6. Pospieszny Joachim 7. Rohde Sebastian
|
2. Jażdżewski Dominik 3. Jesiołowski Bartosz 4. Rompczyk Szymon 5. Zawadzki Łukasz 6. Płudowski Piotr 7. Walk Mikołaj |
2. Dargacz Alan 3. Dargacz Dawid 4. Dybowski Jan 5. Fopke Mateusz 6. Szymczak Maciej 7. Piask Wiktor |
12.00 |
15.00 |
19.00 |
1. Żyliński Wiktor |
1. Brzeski Bartłomiej |
1. Gadziński Jan |
2. Kąkol Kacper 3. Niziołek Maciej 4. Rówczyński Robert 5. Semenowicz Eryk 6. Serafin Jakub 7. Żyliński Paweł 8. Witkowski Tymon
|
2. Hoppa Bartosz 3. Hoppa Michał 4. Krauza Damian 5. Kwiatkowski Łukasz 6. Piankowski Krzysztof 7. Szumlas Robetr |
2. Brzujszczak Błażej 3. Brzujszczak Jakub 4. Kreft Łukasz 5. Kreft Mateusz 6. Lawrenc Karol 7. Walkiewicz Karol |
Żyliński Paweł Walkiewicz Karol Serafin Jakub Blok Jakub Bork Konrad
|
Brzujszczak Błażej Gadziński Jan Niziołek Maciej Kąkol Kacper Mikołaj Walk |
Jesiołowski Bartosz Bork Konrad Mikołaj Walk
|