Wsparcie budowy

Budowę nowego Kościoła to ogromny koszt i dlatego zwracamy się o pomoc finansową.

Dzieło budowy można wesprzeć:

• indywidualnie w biurze lub w zakrystii kościoła;

• przez ofiary składane w II niedzielę miesiąca;

• na konto inwestycyjne:
    Parafia Rzymsko Katolicka Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie
    nr: 76 8345 1029 0203 2186 2000 0004.

W związku z tym, iż dzieło budowy nowego kościoła będzie dziełem całej naszej parafii nazwiska wszystkich parafian jako budowniczych będą wypisane na kamiennej tablicy na wieczną pamiątkę dla Boga i ludzi, którzy będą po nas. Osoby, które chciałyby ofiarować jednorazowo większą sumę pieniędzy proszeni są o kontakt z biurem parafialnym. W podziękowaniu dla tych osób pomyślimy o tabliczce na wzór takiej, jaką wielu z nas widziało w innych kościołach, np. w Licheniu.