TERMINARZ ZBIÓREK

SŁUŻBY LITURGICZNEJ

Zbiórki Służby Liturgicznej, będą odbywały się we wtorki, co 2 tygodnie po wieczornej Mszy Świętej

Na ostatnim spotkaniu z rodzicami ministrantów, które odbyło się dnia 02 października przedstawiliśmy nowych prezesów ministrantów:

prezes - Alan Dargacz

wiceprezes - Jakub Blok

wiceprezes - Jan Gadziński

Omówiliśmy spotkania tygodniowe, oraz kołowe dyżury niedzielne. ( Jeśli ktoś jeszcze nie wybrał dwóch dużurów tygodniowych proszony jest zgłosić się do księdza z wybranymi dyżurami). Lista z dużurami niedzielnymi, oraz tygodniowymi dostępna jest na stronie parafii w zakładce dyżury.

16 października (wtorek) - odbędzie się spotkanie służby liturgicznej ołtaża w salce na plebani, zbiórka jest obowiązkowa będziemy przygotowywać asystę na odpust parafialny, który miejsce ma dnia 28 października

20 października (sobota) - odbędzie się pielgrzymka służby liturgicznej ołtaża z dk. Szymonem, miejscem spotkania będzie Oliwa. Inrormacje na temat pielgrzymki -----> http://www.knc24.pl/aktualnosci/akcja/39140/xiii-pielgrzymka-sl

*Na spotkaniu mówiliśmy również, kiedy miejsce będzie miał nasz wakacyjny wyjazd. Będą to dni

od 24.06 do 30.06. 2019r.