19 września 2022

SZYMONA  i  JUDY  TADEUSZA  w  CHWASZCZYNIE

XXV NIEDZIELA  ZWYKŁA

18.09.2022 rok

GRUPA MODLITEWNA ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM „GETHSEMANI” cd.

Członkowie naszej grupy:

- uczestniczą w Mszach Świętych w intencji duchowej adopcji dziecka poczętego (trzecia środa miesiąca);

- są inicjatorami comiesięcznej Mszy Świętej w intencji naszej Ojczyzny;

- ostatnią niedzielę każdego miesiąca uczestniczą, ze wspólnotami naszej parafii, w Adoracji Najświętszego Sakramentu i wspólnej Eucharystii;

- każdego roku uczestniczą w Wielkopostnym Dniu Skupienia dla Grup Odnowy z Drogą Krzyżową na Kalwarii Wejherowskiej;

- od 2014 roku patronują adopcji chłopca ISFIDINY ROMEO HENRI z misji ks. Ludwika Wawrzeczki MSF na Madagaskarze. Co miesiąc pokrywają koszty nauki, wyżywienia i ubrania adoptowanego dziecka.

- uczestniczą w corocznej pielgrzymce pieszej ze Wspólnotami Odnowy do Sanktuarium Matki Bożej w Matemblewie;

- są inicjatorami comiesięcznej Mszy Świętej w intencji Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych. Po Mszy Świętej odbywa się dobrowolna zbiórka do puszki na utrzymanie i rozwój Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za dar naszej wspólnoty. Dziękujemy też naszym duszpasterzom za ich oddanie i kierownictwo duchowe.

Modlimy się o nowych członków do naszej wspólnoty modlitewnej. Każdego nowego brata i siostrę witamy z radością.

Zapraszamy do naszego grona

Odpowiedzialna za grupę: Ludwika Piotrzkowska