12 września 2022

11.09.2022

XXIV NIEDZIELA  ZWYKŁA

11.09.2022 rok

GRUPA MODLITEWNA ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM „GETHSEMANI”

Grupa modlitewna Odnowy w Duchu Świętym przy parafii pw. Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie powstała w 1992 r. jako wyraz pragnienia modlitwy wspólnotowej.

Opiekunem duchowym grupy jest ksiądz senior Czesław Jakusz-Gostomski.

Do wspólnoty może należeć każda osoba zainteresowana ewangelizacją i umocnieniem swojej wiary, po to, by służyć Kościołowi.

Obecnie do grupy należy około 10 osób. Spotykamy się w drugą i czwartą środę każdego miesiąca, po Mszy Świętej o godzinie 18.00, w salce na plebanii.

Stałymi punktami naszych spotkań jest: modlitwa uwielbienia, katecheza, oraz rozważanie Słowa Bożego. Spotkanie kończymy wspólnym różańcem.

Na spotkaniach dzielimy się również przeżyciami, których doświadczyliśmy podczas Dni Skupienia, konferencji i pielgrzymek. Te spotkania z Chrystusem pomagają nam z większą żarliwością i radością żyć według Ewangelii oraz inspirują nas do dalszych działań. Cdn.

Zapraszamy do naszego grona

Odpowiedzialna za grupę: Ludwika Piotrzkowska