27 grudnia 2019

Porządek wizyty duszpasterskiej 2019/2020

Porządek wizyty duszpasterskiej 2019/2020 - do pobrania

 Księża będą rozpoczynać kolędy od pierwszych numerów ulic, chyba, że wyraźnie zaznaczono inaczej w opisie trasy kolędy. Tam, gdzie jest dalej, jeżeli jest taka możliwość, prosimy o przyjazd po księdza samochodem. Prosimy, aby sąsiedzi powiadamiali siebie nawzajem o terminie kolędy, a jeżeli jakaś ulica nie została uwzględniona w wykazie kolęd, prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

Wizyta duszpasterska to również okazja do rozmowy z kapłanem. Jeśli rodzina pragnie porozmawiać z kapłanem na ważny, często problematyczny temat, proszę przygotować się do tej rozmowy.

PORZĄDEK WIZYT DUSZPASTERSKICH – KOLĘDA 2019 – 2020 r.

Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie

Dzień

Data

Miejscowość / ulica

Godz.

Sobota

28.12.

2019

1) Tuchom: po prawej stronie szosy od Wesołej do drogi na Warzenko, ul. Szczęśliwa, Miła, Pogodna, Słoneczna      

2) Tuchom: po lewej stronie szosy od ul. Długiej, ul. Banińska, Żukowska, Miszewska, Nowy Tuchom             

3) Tuchom: ul. Długa od początku do p. Furman i Block (nr 28) i ul. Lipowa, Topolowa, Sosnowa      

14.00

Niedziela

29.12.2019

1) Tuchom po prawej stronie szosy od p. Domaszk, Semmerling, ul. Gdyńska do Spacerowej, Kwiatowa, Ogrodowa       

2) Tuchom: ul. Długa od p. Plichta do Stanisława Wiśniewskiego        

3) Tuchom: ul. Spacerowa, Wczasowa, Jeziorna (p. Krausa)                        

14.00

Poniedziałek

30.12.2019

1) Tuchom: od leśniczówki do ul. Długiej – lewa strona szosy (do p. Herka) i ul. Szkolna do p. Kąkol – Jażdżewscy       

2) Tuchom: ul. Dębowa, Makowa, Spacerowa nr 1, Gdyńska 31-41 do Wesołej, Wesoła          

3) Tuchom: ul. Pszenna, ze Spacerowej nr 30, Polna, Żytnia, Tęczowa                   

4) Tuchom: ul. Prusa i Szkolna do końca    

15.00

Wtorek

31.12.2019

NIE KOLĘDUJEMY !!!!

 

Środa

01.01.2020

NIE KOLĘDUJEMY !!!!

 

Czwartek

02.01.

2020

1) Tuchom: ul. Zaciszna - Nowe osiedle pod Warzenko Golf Park    

2) Chwaszczyno: ul. Gdyńska nr 35-55 i 24-36, Abrahama, ks. Kuppera, Ceynowy od Oliwskiej, ks. Sarnowskiego   

3) Tuchom: ul. Długa (od nr 39 i od nr 42) od p. Belka do p. Keslinka, ul. Brzozowa          

15.00

Piątek   

03.01.

2020

1) Gdynia – ul. Starochwaszczyńska blok nr 38 ABC

2) Gdynia – ul. Starochwaszczyńska blok nr 29 A

3) Gdynia - ul. Zielona Laguna i ul. Beskidzka i Bieszczadzka – 2 księży                                   

17.30

Sobota  

04.01.

2020

1) Gdańsk – Osowa: ul. Gnieźnieńska, Kruszwicka      

2) Gdańsk – Osowa: ul. Myśliborska, Złotowska, Krajeńska   

3) Gdańsk – Osowa: ul. Kielnieńska od torów kolejowych do Chełmińskiej i Gnieźnieńskiej oraz ul. Iławska   

4) Gdańsk – Osowa: ul. Kielnieńska od Chełmińskieji Gnieźnieńskiej oraz Chwaszczyno: ul. Oliwska od nr 1 do 29 – do ul. Bursztynowej

14.00

Niedziela  

05.01.

2020

NIE KOLĘDUJEMY !!!!                

 

Poniedziałek  

06.01

2020

1) Chwaszczyno: ul. Sienkiewicza – 2 księży

2) Chwaszczyno: ul. Łąkowa          

3) Chwaszczyno: ul. Poprzeczna            

18.00

Wtorek

07.01.

2020

1) Gdynia: ul. Kacze Buki od Myśliborskiej, ul. Świętokrzyska do osiedla Zielona Laguna         

2) Nowy Tuchom: ul. Wspólna – nowe osiedle – 2 księży                    

15.00

Środa

08.01.

2020

1) Karczemki: ul. Jeziorna, ul. Różowa, ul. Pastelowa, ul. Turkusowa,  ul. Zielona, ul. Niebieska, ul. Chabrowa            

2) Gdańsk-Osowa: ul. Chełmińska od Kielnieńskiej do nr 8 i osiedle na prawo od nr 8         

3) Gdańsk-Osowa – Chwaszczyno: ul. Chełmińska od nr 37-45 do końca i ul. Miła, Kawelska, Spokojna        

4) Karczemki: ul. Pomarańczowa, ul. Gdańska, ul. Granitowa, ul. Bociania    

 

15.00

Czwartek  

09.01.

2020

1) Chwaszczyno: ul. Słowackiego, ul. Wyspiańskiego i kard. Wyszyńskiego           

2) Gdynia: ul.Starochwaszczyńska i Kacze Buki do p. Rudnik, Pozańskich       

3) Gdynia: ul. Starochwaszczyńska od p. Klein do Rum                

15.00

Piątek  

10.01.

2020

1) Chwaszczyno – Czarne Błota: Przemysława, Jaromira, Warcisława, Świętobora – samochód        

2) Chwaszczyno: ul. Żeromskiego, Norwida, Gałczyńskiego                

3) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od ul. Oliwskiej do lasu – lewa strona i ul. Wrzosowa, Zofii,Bogusława, Jadwigi od strony Drogi Kaszubskiej i p. Szreder     

4) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od ul. Oliwskiej do lasu – prawa strona i ul. Błażeja, Brzozowa, Świerkowa, Kasztanowa, Akacjowa   

 

15.00

Sobota  

11.01.

2020

1) Gdańsk – Osowa: ul. Chojnicka, Kwidzyńska

2) Chwaszczyno: ul. Diamentowa, Ametystowa, Brylantowa, Jeziorna, Szafirowa, Złota, Radarowa, Szmaragdowa, Ekologiczna   

3) Chwaszczyno: ul. Wieniawskiego, Szymanowskiego, Moniuszki,  Chopina, Jarzębinowa, Klonowa      

4) Chwaszczyno - Mazurowo: ul. Derdowskiego, Sychty, Majkowskiego          

 

14.00

 

Niedziela  

12.01.

2020

1) Chwaszczyno: ul. Mickiewicza od p. Kazimierza Dunst (od numeru 71)do pierwszych numerów i ul. Kochanowskiego   

2) Chwaszczyno: ul. Oliwska od Marcopolu do Złomowca; ul. Boczna, Św. Wojciecha, Orzeszkowej, Nałkowskiej, Boczna, Rzemieślnicza      

3) Chwaszczyno: ul. Oliwska od Marcopolu do p. Miąskowskich, Tuwima, Krótka – bez ul. Oliwskiej od ronda po prawej stronie do ul. Konopnickiej                     

14.00

Poniedziałek  

13.01

2020

1) Gdynia: ul. Chwaszczyńska od p. Bruna (od numeru 182 i 173 do 206), Chwaszczyno: (od numeru 135 – 121 i nr 78) ul. Gdyńska do p. Dunst    

2) Chwaszczyno: ul. Rewerenda od p. Lidzbarskich, Gdynia: ul. Kolonia – p. Kleszczewskich (numer 43), ul. Rdestowa, Pomianowskiego, Bielińskiego   

3) Chwaszczyno: ul. Leśmiana, Staffa, Asnyka, Jana Pawła II        

15.00

Wtorek  

14.01.

2020

1) Chwaszczyno: ul. Wybickiego                 

2) Chwaszczyno: ul. Węglowa                   

15.00

Środa  

15.01.

2020

1) Chwaszczyno: ul. Ulice nad Jeziorem Wysockim: Sambora I, Wysocka, Szczęśliwa, Cicha, Spacerowa, Widokowa, Zaciszna, Małgorzaty, Mirosławy, Katarzyny, Jadwigi (od jeziora), Damroki, Olimpijska (dawna Anastazji), Białe Żagle (dawna Eufemii), Dookoła Świata (dawna Gertrudy), Zwinisławy  

2) Chwaszczyno: Lisie Błota od państwa Pospiesznych, ul. Tuchomska, Dobrzewińska, Lisia i ul. Gdyńska nr 1

3) Chwaszczyno – Lisie Błota: ul. Leśna                   

15.00

Czwartek  

16.01.

2020

1) Chwaszczyno: ul. Oliwska od ronda po prawej stronie do ul. Konopnickiej (nr nieparzyste od 121 do 99) oraz ul. Konopnickiej, Brzechwy, Makuszyńskiego, Fredry    

2) Chwaszczyno: ul. Prusa, Tuchomska od Oliwskiej do Przyleśnej, Karczemki: ul. Tuchomska i ul. Przyleśna 

15.00

Piątek

17.01.

2020

1)Chwaszczyno – Borowiec – ul. Mickiewicza od p. Dunst (od numeru 73), Krasickiego, Piaskowa, Żwirowa, Kopalniana, ul. Sobiesława I do Świętopełka, Racibora, Świętopełka, Kamienna, Torfowa, Błotna, Reja

2) Chwaszczyno – Czarne Błota: Sobiesława I nry 41-97, Mściwoja                                                

3)Chwaszczyno – Nowe osiedle nad Jeziorem Osowskim – Kaszubska Droga nr 25 – 31  - od godz. 18.00                                   

15.00

Sobota 

18.01.

2020

1) Chwaszczyno – Lisie Błota od państwa Ziętek (ul. Gdyńska nr 18 – 14) – ul. Wąska, Słoneczna, Podleśna

2) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od Gdyńskiej do Oliwskiej (od numeru 2 do numeru 14), Ogrodowa, Oliwska od nr 81 do nr 30, Teodora, Telesfora, Bursztynowa, Rubinowa                   

14.00

Niedziela 

19.01.

2020

1) Chwaszczyno: ul. Gdyńska od ronda do p. Biesek, Wiejska (kolędujemy od pierwszych numerów)     

2) Chwaszczyno – Droga Bojańska: ul. Rewerenda, Polna koło p. Fopke – do lasu                             

ks. Adam

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
159 0.1863260269165