15 grudnia 2018

Porządek wizyt duszpasterskich - Kolęda 2018-2019

Księża będą rozpoczynać kolędy od pierwszych numerów ulic, chyba, że wyraźnie zaznaczono inaczej w opisie trasy kolędy. Tam, gdzie jest dalej, jeżeli jest taka możliwość, prosimy o przyjazd po księdza samochodem. Prosimy, aby sąsiedzi powiadamiali siebie nawzajem o terminie kolędy, a jeżeli jakaś ulica nie została uwzględniona w wykazie kolęd, prosimy o kontakt z biurem parafialnym.

Wizyta duszpasterska to również okazja do rozmowy z kapłanem. Jeśli rodzina pragnie porozmawiać z kapłanem na ważny, często problematyczny temat, proszę przygotować się do tej rozmowy.

PORZĄDEK WIZYT DUSZPASTERSKICH – KOLĘDA 2018 – 2019 r.

Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie

Dzień

Data

Miejscowość / ulica

Godz.

Czwartek

27.12.

2018

1) Ul. Rewerenda od p. Lidzbarskich, ul. Pomianowskiego, Bielińskiego, Kolonia do p. Kleszczewskich   

2) Ul. Chwaszczyńska od p. Bruna, ul. Gdyńska do p. Dunst     

3) Chwaszczyno: ul. Oliwska od ronda po prawej stronie do ul. Konopnickiej oraz ul. Konopnickiej, Brzechwy, Makuszyńskiego, Fredry    

15.00

Piątek

28.12.

2018

1) Chwaszczyno: ul. Prusa, Tuchomska od Oliwskiej do Przyleśnej, Przyleśna (Karczemki) 

2) Chwaszczyno: Lisie Błota od państwa Pospiesznych, ul. Tuchomska, Dobrzewińska, Lisia i ul. Gdyńska nr 1

3) Chwaszczyno: ul. Ulice nad Jeziorem Wysockim: Sambora I, Wysocka, Szczęśliwa, Cicha, Spacerowa, Widokowa, Zaciszna, Małgorzaty, Mirosławy, Katarzyny, Jadwigi (od jeziora), Damroki, Olimpijska (dawna Anastazji), Białe Żagle (dawna Eufemii), Dookoła Świata (dawna Gertrudy), Zwinisławy  

4)Chwaszczyno – Borowiec – ul. Mickiewicza od p. Dunst, ul. Sobiesława I do Świętopełka, Kopalniana, Żwirowa, Kamienna, Racibora, Żwirowa, Torfowa, Piaskowa, Błotna, Reja, Krasickiego           

15.00

Sobota

29.12.2018

1) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od Gdyńskiej do Oliwskiej, Ogrodowa, Oliwska 30-81, Teodora, Telesfora, Bursztynowa, Rubinowa         

2) Chwaszczyno: ul. Gdyńska od ronda do p. Biesek, Wiejska                 

3) Chwaszczyno: ul. Mickiewicza od p. Kazimierza Dunst do pierwszych numerów i ul. Kochanowskiego        

4) Chwaszczyno: ul. Żeromskiego, Norwida, Gałczyńskiego           

14.00

Niedziela

30.12.2018

NIE KOLĘDUJEMY !!!!

 

Poniedziałek

31.12.2018

NIE KOLĘDUJEMY !!!!

 

Wtorek

01.01.2019

NIE KOLĘDUJEMY !!!!

 

Środa

02.01.

2019

1) Chwaszczyno – Czarne Błota: Sobiesława I nry 41-97, Mściwoja                    

2) Nowe osiedle nad Jeziorem Osowskim – Kaszubska Droga nr 25 – 31                 

3) Chwaszczyno – Lisie Błota: ul. Leśna                 

4) Chwaszczyno – Lisie Błota od państwa Ziętek – ul. Wąska, Słoneczna, Podleśna          

15.00

Czwartek  

03.01.

2019

1) Droga Bojańska: ul. Rewerenda, Polna koło p. Fopke – do lasu                

2) Droga Bojańska: ul. Rewerenda od numeru 41 – za lasem do końca i ul. Wiczlińska        

3) Chwaszczyno: ul. Wybickiego                 

4) Chwaszczyno: ul. Węglowa        

15.00

Piątek

04.01.

2019

1) Chwaszczyno: ul. Oliwska od Marcopolu do p. Miąskowskich, Tuwima, Krótka – bez ul. Oliwskiej od ronda po prawej stronie do ul. Konopnickiej              

2) Chwaszczyno: ul. Oliwska od Marcopolu do Złomowca; ul. Boczna, Św. Wojciecha, Orzeszkowej, Nałkowskiej, Boczna, Rzemieślnicza            

3) Chwaszczyno: ul. Leśmiana, Staffa, Asnyka, Jana Pawła II        

 

17.30

Sobota

05.01.

2019

1) Chwaszczyno: ul. Wieniawskiego, Moniuszki, Szymanowskiego, Chopina, Klonowa, Jarzębinowa          

2) Chwaszczyno: ul. Polna (do Rewerendy), Dąbrówki        

3) Chwaszczyno - Mazurowo: ul. Derdowskiego, Sychty, Majkowskiego       

4) Chwaszczyno: ul. Diamentowa, Brylantowa, Jeziorna, Szafirowa, Złota, Radarowa, Szmaragdowa, Ekologiczna    

14.00

Niedziela

06.01

2019

1) Chwaszczyno: ul. Łąkowa          

2) Chwaszczyno: ul. Poprzeczna   

3)Chwaszczyno: ul. Sienkiewicza  - 2 księży       

18.00

Poniedziałek

07.01.

2019

1) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od ul. Oliwskiej do lasu – lewa strona i ul. Wrzosowa, Bogusława, Jadwigi od strony Drogi Kaszubskiej i p. Szreder     

2) Chwaszczyno: ul. Droga Kaszubska od ul. Oliwskiej do lasu – prawa strona i ul. Błażeja, Brzozowa, Świerkowa, Kasztanowa, Akacjowa 

3) Chwaszczyno – Czarne Błota: Przemysława, Jaromira, Warcisława, Świętobora – samochód    

4) Chwaszczyno: ul. Słowackiego i ul. Wyspiańskiego          

15.00

Wtorek

08.01.

2019

1) Karczemki: ul. Pomarańczowa, ul. Gdańska, ul. Granitowa, ul. Bociania  

2) Karczemki: ul. Jeziorna, ul. Różowa, ul. Pastelowa, ul. Turkusowa,  ul. Zielona, ul. Niebieska, ul. Chabrowa   

3) Gdańsk – Osowa: ul. Gnieźnieńska, Kruszwicka        

15.00

Środa

09.01.

2019

1) Starochwaszczyńska i Kacze Buki do p. Rudnik, Pozańskich       

2) Starochwaszczyńska od p. Klein do Rum       

3) Gdynia: ul. Kacze Buki od Myśliborskiej, ul. Świętokrzyska do osiedla Zielona Laguna         

4) Gdańsk – Osowa: ul. Kielnieńska od torów kolejowych do Chełmińskiej i Gnieźnieńskiej oraz ul. Iławska       

15.00

Czwartek

10.01.

2019

1) Gdańsk – Osowa: ul. Kielnieńska od Chełmińskieji Gnieźnieńskiej oraz Chwaszczyno: ul. Oliwska od nr 1 do 29 – do ul. Bursztynowej            

2) Gdańsk – Osowa: ul. Chojnicka, Kwidzyńska                

3) Gdańsk – Osowa: ul. Myśliborska, Złotowska, Krajeńska        

 

15.00

Piątek

11.01.

2019

1) Gdańsk-Osowa: ul. Chełmińska od Kielnieńskiej do nr 8 i osiedle na prawo od nr 8         

2) Gdańsk-Osowa – Chwaszczyno: ul. Chełmińska od nr 37-45 do końca i ul. Miła, Kawelska, Spokojna           

3) Tuchom: ul. Zaciszna - Nowe osiedle pod Warzenko Golf Park   

4) Tuchom: ul. Prusa i Szkolna do końca    

 

15.00

 

Sobota

12.01.

2019

1) Tuchom: ul. Długa od początku do p. Furman i Block (nr 28) i ul. Lipowa, Topolowa, Sosnowa      

2) Tuchom: ul. Długa (od nr 39 i od nr 42) od p. Belka do p. Keslinka, ul. Brzozowa           

3) Tuchom: po prawej stronie szosy od Wesołej do drogi na Warzenko, ul. Szczęśliwa, Miła, Pogodna, Słoneczna      

4) Tuchom: po lewej stronie szosy od ul. Długiej, ul. Banińska, Żukowska, Miszewska, Nowy Tuchom      

5)  Tuchom: od leśniczówki do ul. Długiej – lewa strona szosy (do p. Herka) i ul. Szkolna do p. Kąkol – Jażdżewscy        

14.00

Niedziela

13.01

2019

1) Tuchom: ul. Spacerowa, Wczasowa, Jeziorna (p. Krausa)        

2)  Tuchom: ul. Pszenna, ze Spacerowej nr 30, Polna, Żytnia, Tęczowa       

3) Tuchom: ul. Dębowa, Makowa, Spacerowa nr 1, Gdyńska 31-41 do Wesołej, Wesoła               

4) Tuchom: ul. Długa od p. Plichta do Stanisława Wiśniewskiego        

5) Tuchom po prawej stronie szosy od p. Domaszk, Semmerling, ul. Gdyńska do Spacerowej, Kwiatowa, Ogrodowa       

14.00

Poniedziałek

14.01.

2019

1) Chwaszczyno: ul. Gdyńska nr 35-55 i 24-36, Abrahama, ks. Kuppera, Ceynowy od Oliwskiej, ks. Sarnowskiego    

2) Gdynia - ul. Zielona Laguna i ul. Beskidzka i Bieszczadzka                    

15.00

Wtorek

15.01.

2019

   Zgłoszenia indywidualne            

15.00

Środa

16.01.

2019

    Nowy Tuchom: ul. Wspólna – nowe osiedle – 2 księży       

 

 

15.00

 

 

ks. Adam

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
161 0.15786123275757